Scroll Top
Vajanského nábrežie 5

5 najčítanejších blogov za rok 2020, ktoré sa oplatí zhltnúť

Aké boli naše najčítanejšie blogy za rok 2020? Zoradili sme pre vás TOP 5 článkov zo sveta marketingu, ktoré sa vám najviac páčili.

 

1. 5 tipov, ako vymyslieť slogan pre firmu

6 504 zobrazení

Najväčší záujem mali ľudia o blog, v ktorom sme im poradili, ako vymyslieť slogan pre firmu. Vysvetlili sme im, prečo je slogan rovnako dôležitý ako logo, ako si vytvoriť ideu a čo všetko by mal spĺňať. 

Blog nájdete TU.
2. ako získať fanúšikov na FB skoro zadarmo

3 015 zobrazení

Druhým v poradí sa stal blog o získavaní fanúšikov na Facebooku. ZADARMO. Áno, toto slovo je zázračné a väčšinou je aj zárukou úspechu. Ukázali sme im, vďaka akým kampaniam či príspevkom to môžu dosiahnuť aj s pomerne nízkym rozpočtom, respektíve aj zadarmo. V článku nechýbajú ani príklady z našej produkcie pre klientov, či našu vlastnú Facebook stránku.

Blog nájdete TU.

3. 10 pravidiel pre úspešné logo firmy

2 807 zobrazení

Pre nárast záujmu o kvalitné spracovanie dizajnu loga v posledných rokoch sa tento blog vyšplhal až na 3. miesto. V tomto článku sme čitateľom vysvetlili, čo vlastne logo znamená, aké typy jeho prevedenia poznáme a napokon aj to, na čo by mal samotný grafik pri dizajne dbať najviac.

Blog nájdete TU.

 

4. počítačová grafika- ako začať

1 682 zobrazení

Základy pri počítačovej grafike sú dôležité, preto sme ich zhrnuli v článku nachádzajúcom sa na 4. mieste. Či už chcete zistiť, ako funguje počítačová grafika alebo lepšie pochopiť prácu svojho kreatívca, článok obsahuje základy takmer všetkého, čomu potrebujete rozumieť.

Blog nájdete TU.

5. 10 pripravovaných nástrojov, ktoré dizajnérom zmenia život

952 zobrazení

Blog, ktorý uzatvára našu Top 5, bol venovaný najmä dizajnérom. Pozreli sme sa v ňom na to, aké zaujímavé technologické novinky nás v budúcnosti čakajú a s čím všetkým firma Adobe experimentuje.

Blog nájdete TU

Toto boli naše najčítanejšie blogy za rok 2020. Ak sa vám jeden z našich blogov páčil, určite nám dajte vedieť do komentárov, ktorý to bol. Každú spätnú väzbu si nesmierne vážime a aj na základe toho dokážeme v budúcnosti pripravovať články na témy, ktoré vás najviac zaujímajú. 

Zanechať komentár