Scroll Top
Vajanského nábrežie 5

Super Bowl 2021: Vybrali sme 5 najlepších reklám

Reklamy vysielané počas majstrovstiev v americkom futbale Super Bowl sa stali už legendárnou záležitosťou. Je to priestor, v ktorom sa každoročne veľké spoločnosti doslova predbiehajú v kreativite a tento rok nám opäť nadelili celkom vydarenú dávku vtipných spotov. Prinášame vám Super Bowl reklamy, ktoré sa nám v roku 2021 páčili najviac.

5. Tide

Tide tento rok opäť nezaháľal a ukazuje nám, čím všetkým si naše oblečenie muselo počas dňa prejsť napriek tomu, že vyzerá čisté, a to veľa krát bez toho aby sme si to uvedomili. To všetko prostredníctvom tínedžerovej mikiny s podobizňou tváre hviezdy Jasona Alexandra z populárneho sitcomu Seinfeld.

4. Hellmann’s

„Jedlo je príliš dobré na to, aby sa ním plýtvalo.“ Tento slogan už poznáme zo slovenských, klasicky konzervatívnych reklám známeho výrobcu majonézy. V Amerike sa však neboja zapojiť do svojich reklám aj štipku humoru, a tak prichádza na scénu majonézová víla kmotrička v obsadení Amy Schumer, americkej herečky a stand-up komičky, ktorá nám v tomto vtipnom spote opäť ukáže, že stačí trocha fantázie, pohár majonézy a zo zbytkov v chladničke sa dá vyčariť hotová hostina.

3. Amazon Alexa

Ako by to mohlo vyzerať, keby mal tento virtuálny asistent od spoločnosti Amazon podobu herca Michaela B. Jordana, ktorý bol vyhlásený za najsexy muža sveta roku 2020 a ktorého môžeme poznať napríklad zo snímku Čierny Panter v úlohe záporáka Killmongera? V tejto reklame si na svoje prišlo určite veľa ženských diváčiek.

2. Doritos

Kto by nepoznal úžasného herca Matthewa McConaugheyho? V poslednej dobe to však s ním ide dole vodou. 2-rozmerný Matthew sa v reklame spovedá, ako sa mu zdá byť jeho život plochý a nenaplnený, nie ako kedysi. Musí však existovať spôsob, ako sa dostať späť do formy. Presne tak, Doritos 3D.

1. Bud Light

Bud Light sa v tejto reklame oprel o kultové, v angličtine populárne porekadlo „Keď ti život prináša citróny, urob z nich limonádu“. A že bolo tých citrónov pre každého v roku 2020 požehnane. Odpoveďou od Bud Light je nový alkoholický nápoj s príchuťou limonády.

Nemáte stále dosť a chceli by ste si pozrieť aj ďalšie Super Bowl reklamy z roku 2021? Pozrite si zoznam všetkých vysielaných spotov TU a budeme radi, keď nám dáte vedieť, ktoré reklamy sa najviac páčili vám! 😊

Zanechať komentár