Scroll Top
Vajanského nábrežie 5
e-shopy
web stránky
UI/UX dizajn

Chcete začať podnikať vo svete e-commerce alebo potrebujete odprezentovať vašu službu, produkt alebo firmu? V rámci dlhodobej spolupráce a komplexného balíka služieb vám vieme vytvoriť stránku na mieru, ktorá vás odlíši od konkurencie a naštartuje váš biznis správnym smerom.

*Tvorbu e-shopov/web stránok poskytujeme iba klientom so záujmom o dlhodobú spoluprácu a komplexný balík služieb.

Príďte nám vyrozprávať váš príbeh. Nájdeme správne riešenie a poskytneme vám plnohodnotný servis tak, aby bola spolupráca efektívna

ako postupujeme pri spolupráci

Spoznajme sa

Napíšte, zavolajte, príďte. Chceme si vypočuť vašu predstavu, prediskutovať možnosti spolupráce a následne vám ukázať našu víziu, ako vypracovať čo najlepšie vaše zadanie. Následne navrhneme viacero cenových ponúk na mieru. Výber ponecháme na vás.

insight & strategy

Research konkurencie, analýza značky, audit kľúčových slov. Nastavenie cieľových persón, tón komunikácie a všetky ďalšie strategické plánovania. Áno, myslíme na nich aj pri tvoreb e-shopov a web stránok. Na základe nich vieme vytvoriť stránku na mieru pre vašu cieľovú skupinu.

Produkcia

Wireframy, UX dizajn, dizajnovanie, práca s textom, nastavenie obchodu… Produkciu prispôsobujeme stránke, ktorú potrebujete vypracovať.

prezentácia a odovzdanie

Odprezentujeme vám finálnu verziu stránky a sfinalizujeme posledné kroky. Následne sa môžete tešiť z finálnej stránky, ktorá je pripravená pre použitie.

s e-shopom/Web stránkou sme pomohli aj
ozvite sa
ozvite sa

Gallayova 1955/1
841 02, Bratislava

© NAKAZA 2021