Vajanského nábrežie 5
Stratégia
Media planning
Produkcia
Reporting

Mnoho ľudí podceňuje silu dlhodobých brand kampaní. Myslia si, že ich efektívnosť nie je taká vysoká, ako pri výkonnostných kampaniach. Viete čo je paradox? Že práve brand kampaň vám dokáže medziročne priniesť až 200 % nárast tržieb. Je to najefektívnejší spôsob kampane, akým dokážete osloviť vašich budúcich zákazníkov.

Výkonnostné kampane majú jasne zadefinovanú stratégiu v podobe dosahovania určitého cieľa (predaj, lead generation, zvýšenie návštevnosti). Ak máte dobrý produkt, brand awareness a jasný cieľ, sme pripravení vytvoriť pre vás skvelú kampaň.

Príďte nám vyrozprávať váš príbeh. Nájdeme správne riešenie a poskytneme vám plnohodnotný servis tak, aby bola spolupráca efektívna.

ako postupujeme pri spolupráci

Spoznajme sa

Napíšte, zavolajte, príďte. Chceme si vypočuť vašu predstavu, prediskutovať možnosti spolupráce a následne vám ukázať našu víziu, ako vypracovať čo najlepšie vaše zadanie. Následne navrhneme viacero cenových ponúk na mieru. Výber ponecháme na vás.

Insight & strategy

Research konkurencie, analýza značky, analýza cieľových skupín a médií. Vytvoríme ideálne buyer persóny, tón komunikácie a vyberieme tie najlepšie médiá pre komunikáciu vašej značky a jej produktov.

Produkcia

Ak chcete jednoduchšie riešenie v podobe PPC kampaní, vypracujeme návrhy kreatív vo forme textov či bannerov. Nasadíme kľúčové slová a vytvoríme kampaň na základe dopytov. Pri komplexnejších riešeniach (napr. 360° kampaň) vytvoríme scenár, storyboard a produkčné spracovanie.

Prezentácia a odovzdanie

Odprezentujeme vám finálne návrhy, vyberiete si svoju preferovanú verziu a sfinalizujeme posledné kroky. Následne môžeme kampaň spustiť.

A/B testing

Každú kampaň zo začiatku testujeme. Máme pripravených niekoľko variant kreatív, cielení či médií, ktoré do kampaní postupne zapojíme. Chceme nájsť to najefektívnejšie a najvýnosnejšie riešenie.

Optimalizácia a reporting

Krátkodobé či dlhodobé, všetky kampane u nás priebežne optimalizujeme pre čo najlepšie možné výsledky. V reportoch sa dozviete, čo funguje a čo nie. Vykonáme zmeny, kampaň optimalizujeme alebo podporujeme ešte výraznejšie.

s kampaňami sme pomohli aj
ozvite sa
ozvite sa

Gallayova 1955/1
841 02, Bratislava

© NAKAZA 2022