3 min čítania

Pomôžeme firmám v hodnote až 3000 € #NOVYSTART

Koronavírus si so sebou priniesol nielen ochorenie COVID-19, ale aj ďalšieho strašiaka nazývaného koronakríza. Už vyše 2 mesiacov sa prizeráme, ako množstvo ľudí a firiem nielen na Slovensku prichádza o prácu, pretože sa nedokážu prispôsobiť momentálnej situácii. Percentá ekonomiky padajú smerom nadol, firmy boli nútené pozastaviť svoju činnosť, zatvoriť prevádzky a v najhorších prípadoch dokonca prepustiť zamestnancov.

Niektorí sa ale dokázali prispôsobiť a robia všetko pre to, aby tieto krušné časy prežili. Z veľkej časti išlo hlavne o gastro prevádzky, u ktorých sa donáška stala ich hlavným príjmom. Mysleli by ste si, že si niekedy domov objednáte čapované pivo alebo miešané drinky?

Veľký boom, teda zaznamenali aj donáškové služby tretích strán a koronakríza im dokonca naštartovala biznis. Mnoho týchto firiem, ktoré sa dokázali prispôsobiť teraz pomáha ostatným, či už združovaním nápadov a rád alebo finančnou injekciou pre firmy, ktoré to potrebujú.

Čo nás inšpirovalo?

Nebudeme si klamať, koronakríza sa samozrejme dotkla aj nás, veď kto by potreboval reklamu, keď má zatvorené alebo ledva prežíva. V istom bode sme sa rozhodli optimalizovať naše náklady a jedným z krokov bolo pozastavenie odberu služieb od jedného z technologických gigantov.

Napísali sme im teda email, že chceme ukončiť odber, nakoľko kvôli situácii spôsobenej koronakrízou si ich služby nemôžeme dovoliť. Keď prišla odpoveď, boli sme milo prekvapení. Rozhodli sa, že nám ich služby darujú až na 3 mesiace zadarmo.

Je to krásny príklad toho, ako sa v týchto ťažkých časoch celý svet spojil a pomáhame si jeden druhému. Preto sme si povedali aj my, že tento štafetový kolík posunieme ďalej.

Čo ponúkame?

Rozhodli sme sa venovať marketingovú pomoc v hodnote 3000 € pre tých, ktorí to najviac potrebujú. Na základe ankety, ktorú sme uverejnili ešte pred spustením súťaže ste rozhodli, že túto sumu máme rozdeliť medzi 2 firmy po 1500 €.

2 z vás, ktorých vyberieme si budú môcť vybrať, ako túto sumu využijú. Či už to bude produkcia videa, správa sociálnych sietí alebo tvorba firemnej identity. Je to len na vás. Služby si samozrejme môžete skombinovať podľa vašich predstáv. Všetky naše služby a viac info nájdete na našej stránke v sekcii “Služby”.

Ako sa zapojiť?

Je to úplne jednoduché. Stačí, ak označíte Facebook stránku alebo web vašej firmy v komentári pod videom na Facebooku. Taktiež sa s nami môžete v komentári alebo v správe podeliť o váš príbeh. My následne vyberieme 2 z vás a sumu rozdelíme po 1500 €. Vy sa rozhodnete, aké z našich služieb využijete a spolupráca môže začať.

Po kliknutí dole na odkaz sa presuniete na súťažný príspevok.

Tešíme sa na vaše komentáre a prípadnú spoluprácu. 😉

Prihlás sa na odber nášho know-how

Dostávaj naše dobré aj zlé skúsenosti, case studies projektov a aktuality, ktoré dokážu ovplyvniť aj tvoj biznis! Všetko samozrejme zadarmíčko. Teda za tvoj e-mail 🙂
[mc4wp_form id=”14022″]

Comments
Share
Mikuláš Oravec

There are 3 comments on this post
 1. 22 mája, 2020, 11:06 pm

  Pozdravujem Vás. Som dizajnér, umelec jednoducho kreatívna duša. Vrátil som sa na SK aby som sa po dlhýýých siedmich rokoch vrátil k tvorbe a sebarealizácii. Môj projekt či firmu nazývam KREUM. Hľadám a aj vyrábam, resp. som začal s úžitkovou keramikou – šáločky. Nekonvenčné a moderné, ďaleko – ďaleko za hranicou všedného a bežného. Plochy a priame línie. Našiel som a nachádzam nové funkčné a estetické tvary v tomo odvetví. Nie iba rotačné a oválne v keramike je pekné a funkčné…dôkaz? Na insta a fb #kreum1…A teraz k dôvodu prečo píšem…Corona ma zabíja zaživa. Nielen že som nedávno na jeseň 2019 začal, v pomerne ťažkom obd. no teraz je to brutal. Eshopy a galerky mi oddialujú odber diel alebo rušia za chodu…balík by som vedel využiť na vytvorenie lepšej propágacie a novej cesty na soc. sieťach…snažim sa snažim, veď to je vidno na výrobkoch, aj webe aj insta profile, dávam do toho všetko čo viem, no potreboval by som fakt helfnúť, preto sa na Vás obraciam…mohlo by to mať potenciál i budúcnosť. Nerád by som prácu umývača riadu a pomocníka v kuchyni ako to bolo počas dlhýýý 7r. v Rakúskej gastronómii. Každý deň som premýšlal nad umením, keramikou a možnosťami…tam som si aj zarobil pár prachov na rozbeh. Toľko KREUM, Kreativita a Um. S pozdravom Tomáš.

  • Mikuláš Oravec
   26 mája, 2020, 1:59 pm

   Ďakujeme vám za váš príbeh a zapojenie do nášho projektu #NOVYSTART. Mrzí nás v akej situácii ste sa ocitol.

   O výsledku našej súťaže vás budeme informovať.

   Prajeme vám pekný deň. 🙂

   • Filip Demeter
    27 mája, 2020, 1:09 pm

    https://www.facebook.com/zahoni/
    http://www.zahoni.eu/
    Dobrý deň, ako zástupca Zahoni Verím že po zhliadnutí FB a nefunkčného webu uznáte že táto poctivá slovenská výroba potrebuje poriadny branding, web a správu socialnych sietí ako soľ. Počas Corona krízy zostali zatvorené obidva obchody spolu s výrobou, no zamestnanci, nájmy a všetky ostatné náklady bežali ďalej. Let’s Make Zahoni Great Again! 😎

Leave a reply