Scroll Top
Vajanského nábrežie 5

Super Bowl 2022: Náš výber TOP 5 reklám

Ani tento rok sme nezabudli na Super Bowl reklamy a ako je už tradíciou, prinášame vám náš výber 5 najlepších reklám z tohto podujatia. Povieme vám, výber nebol vôbec ľahký, pretože väčšina reklám bola tento rok perfektná a každá z nich by si zaslúžila miesto v tomto článku. Potom by, ale výraz „najlepších 5“ strácal význam, no nie? Pohodlne sa usaďte a užite si aspoň tých skromných 5. Určite sa zasmejete a možno si aj poplačete.

KIA

Kia tento rok stavila na emócie a určite to nebol krok vedľa, pretože výsledok je krásny. Ak ste milovníkom psov, tak si túto reklamu zamilujete, a ak ste navyše aj fanúšikom elektrických vozidiel, tak pôjdete rovno do predajne 😉

Hellmann’s

Hellmann’s opäť pripravilo reklamu na tému „Food waste“. Minulý rok sme mali v tomto zozname reklamu na rovnakú tému branú s humorom. Tento rok vás humorom rovno zloží na zem hráč menom Mayo. A aj vašu babku, ak bude náhodou plytvať jedlom!

Pringles

Perfektný príklad self-aware reklamy, kde Pringles využil svojho problému so zasekávaním ruky v tube od chipsov. Ukázali nám, že si to uvedomujú, ale za tie roky sa to stalo ich identitou a nič na tom meniť nebudú. Tlieskame.

AMAZON ALEXA

Scarlett Johansson vám predvedie, ako by to vyzeralo, keby nám Alexa (alebo iný voice assistant) vedela čítať myšlienky. Nebola by to žiadna sláva, ale možno by sa tým veľa vecí vyriešilo rýchlejšie. Čo by ste povedali na to, keby to takto funguje aj v reálnom živote?

SQUARESPACE

Seriously? Zendaya a Squarespace vám ukážu ako naštartovať biznis v príbehu plnom S. Sssss.

Nemáte stále dosť a chceli by ste si pozrieť aj ďalšie Super Bowl reklamy z roku 2021? Pozrite si zoznam všetkých vysielaných spotov TU a budeme radi, keď nám dáte vedieť, ktoré reklamy sa najviac páčili vám! 😊

Zanechať komentár