Vajanského nábrežie 5
Ideamaking
Produkcia
Customer care
Reporting

Komunikácia prostredníctvom Facebooku či Instagramu dokáže poriadne nakopnúť váš biznis. Meta má mesačne aktívnych viac ako 3.8 miliárd používateľov. Budujte aj vy dôveru a vzťah s existujúcimi či potenciálnymi zákazníkmi, zvyšujte povedomie o značke, predávajte produkty a ponúkajte svoje služby vašej cieľovej skupine. Správa sociálnych sietí dokáže takmer všetko.

Najväčší nárast používateľov zo všetkých sociálnych sietí zažíva dnes TikTok. Ak máte zaujímave portfólio produktov, mladšiu cieľovku, môžeme to využiť vo váš prospech. Máte to úplne naopak a patríte k B2B segmentu? Nezúfajte. LinkedIn ožil už aj na Slovensku.

Príďte nám vyrozprávať váš príbeh. Nájdeme správne riešenie a poskytneme vám plnohodnotný servis tak, aby bola spolupráca efektívna.

ako postupujeme pri spolupráci

Spoznajme sa

Napíšte, zavolajte, príďte. Chceme si vypočuť vašu predstavu, prediskutovať možnosti spolupráce a následne vám ukázať našu víziu, ako vypracovať čo najlepšie vaše zadanie. Následne navrhneme viacero cenových ponúk na mieru. Výber ponecháme na vás.

insight & strategy

Research konkurencie, analýza značky, analýza vašich sociálnych sietí a audit kľúčových slov. Nastavenie cieľových persón, tón komunikácie, návrhy príspevkov a ich propagácie. Ukážeme vám, ako to bude najlepšie fungovať.

Produkcia

Tvorba šablón a kreatív s dôrazom na nákupne štádium pre potenciálneho zákazníka, vypracovanie 1. content kalendáru, vypracovanie komunikačného manuálu a funkčné nastavenia profilov na sociálnych sieťach.

prezentácia a odovzdanie

Odprezentujeme vám finálne návrhy, vyberiete si svoju preferovanú variantu a sfinalizujeme posledné kroky. Následne môžeme začať so samotnou správou sociálnych sietí.

Správa a komunikácia

Postaráme sa o celkový chod vašich profilov a stránok. Komunikujeme so zákazníkmi, pridávame pútavé príspevky, ktoré mediálne podporujeme a následne optimalizujeme výsledky. Všetko samozrejme reportujeme.

so social sme pomohli aj
ozvite sa
ozvite sa

Gallayova 1955/1
841 02, Bratislava

© NAKAZA 2022