Vajanského nábrežie 5
Ambasádori
Public relations
Influenceri
Brand awareness

Potrebujete spropagovať váš produkt alebo službu? Vyberieme správne osobnosti a médiá, ktoré zasiahnu vaše cieľové publikum a zvýšime tak vaše povedomie či predaj vášho produktu.

Dlhodobá spolupráca s influencermi a médiami má svoje obrovské výhody. Pomáhajú značkám a spoločnostiam osloviť veľké množstvo ľudí prirodzenou cestou. Vizibilita = kredibilita.

Príďte nám vyrozprávať váš príbeh. Nájdeme správne riešenie a poskytneme vám plnohodnotný servis tak, aby bola spolupráca efektívna.

ako postupujeme pri spolupráci

Spoznajme sa

Napíšte, zavolajte, príďte. Chceme si vypočuť vašu predstavu, prediskutovať možnosti spolupráce a následne vám ukázať našu víziu, ako vypracovať čo najlepšie vaše zadanie. Následne navrhneme viacero cenových ponúk na mieru. Výber ponecháme na vás.

Insight & strategy

Research konkurencie, analýza značky, analýza cieľových skupín a médií. Vytvoríme ideálne buyer persóny, nastavíme tón komunikácie a vyberieme tie najlepšie médiá pre komunikáciu vašej značky a jej produktov.

Príprava spoluprác

Dohodneme si s médiami podmienky a smerovanie spolupráce, vypočujeme si ich predstavu a požiadavky a nájdeme ideálny prienik. Ak to projekt vyžaduje, spolupracujeme s mediálnou agentúrou, vďaka čomu máme viac možností a férové cenové ponuky.

Manažment a reporting

S médiami a klientom priebežne komunikujeme, optimalizujeme spolupráce, zaznamenávame „mentions“ v médiách a medzi influencermi a vyhodnocujeme ich výsledky.

s médiami a influencermi sme pomohli aj
ozvite sa
ozvite sa

Gallayova 1955/1
841 02, Bratislava

© NAKAZA 2022