Vajanského nábrežie 5
logodizajn
firemná identita
Produktový dizajn

Chcete sa dostať do povedomia ľudí a vybudovať si ich dôveru? Pokiaľ ešte nemáte vytvorenú firemnú identitu, je potrebné vypracovať unikátny vizuál, názov a dizajnovo-komunikačnú stratégiu. Tá vás odlíši od konkurencie a naštartuje celý branding proces správnym smerom.

Zároveň, však obsah, ktorý má pridanú hodnotu a vyčarí nám úsmev na tvári, môžeme tiež považovať za branding. Relevantný obsah, ktorý ponúknete svojim zákazníkom je najlepší spôsob, ako ich prirodzene osloviť a získať pozornosť. Aj to vám ponúkame.

Príďte nám vyrozprávať váš príbeh. Nájdeme správne riešenie a poskytneme vám plnohodnotný servis tak, aby bola spolupráca efektívna

ako postupujeme pri spolupráci

Spoznajme sa

Napíšte, zavolajte, príďte. Chceme si vypočuť vašu predstavu, prediskutovať možnosti spolupráce a následne vám ukázať našu víziu, ako vypracovať čo najlepšie vaše zadanie. Následne navrhneme viacero cenových ponúk na mieru. Výber ponecháme na vás.

insight & strategy

Research konkurencie, analýza značky, audit kľúčových slov. Nastavenie cieľových persón, tón komunikácie a všetky ďalšie strategické plánovania. Áno, myslíme na nich aj pri brandingu, aby sme odovzdali vašej cieľovej skupine posolstvo, ktorému porozumejú.

kreatívny proces

Grafické spracovanie, práca s textom, kreslenie či dizajnovanie. Kreatívny proces prispôsobujeme vizuálu, ktorý potrebujete vypracovať.

prezentácia a odovzdanie

Odprezentujeme vám finálne návrhy, vyberiete si a sfinalizujeme posledné kroky. Následne sa môžete tešiť z finálneho vizuálu, ktorý je pripravený pre aplikovanie.

s Brandingom sme pomohli aj
ozvite sa
ozvite sa

Gallayova 1955/1
841 02, Bratislava

© NAKAZA 2021