Scroll Top
Vajanského nábrežie 5

Super Bowl 2023: Náš výber TOP 5 reklám

Je to tu! Náš tradičný výber TOP 5 reklám zo Super Bowl. No a povieme vám, že opäť to nebolo ľahké, veď tie reklamy sú takmer všetky perfektné. Môžeme vám ale garantovať, že pri našom výbere sa určite zasmejete a možno si na chvíľku aj zasmútite. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si pár minút skvelej kreativity.

Amazon

Čo by to bolo za Super Bowl bez reklamy so psom? Tento krát zabodoval Amazon s vtipnou, ale aj emotívnou reklamou, spomínajúc na “dobu koronovú” z pohľadu psa.

KIA

Kia sa už roky udržuje medzi top reklamami zo Super Bowl a opäť sa nachádza aj v našom výbere. Minulý rok stavili na dojemnú emóciu, tento na čistú zábavu.

Coors Light, Miller Lite & Blue Moon

Krásny príklad toho, ako sa značky dokážu spojiť a vytvoriť spoločnú reklamu. A to nie 2, ale dokonca 3 značky piva! Mimochodom, toto bol návrat reklamy Coors Light do Super Bowl po 30 rokoch.

Disney

Verili by ste tomu? Disney tento rok oslavuje neskutočných 100 rokov! Prozrite si krásnu a nostalgickú rekapituláciu zážitkov, ktoré ste s Disney prežili.

NFL

A nakoniec sme do výberu zaradili aj vtipnú reklamu na samotné… NFL. V reklame si môžete všimnúť aj osobnosti ako MrBeast alebo tenistku Billie Jean King.

Nemáte stále dosť a chceli by ste si pozrieť aj ďalšie Super Bowl reklamy z roku 2023? To vám veríme, je ťažké si z nich vybrať TOP 5. Pozrite si zoznam všetkých vysielaných spotov TU a budeme radi, keď nám dáte vedieť, ktoré reklamy sa najviac páčili vám! 😊

Zanechať komentár