2 min čítania

5 najčítanejších blogov za rok 2020, ktoré sa oplatí zhltnúť

5 tipov ako vymyslieť slogan pre firmu

6 504 zobrazení

Najväčší záujem mali ľudia o blog, v ktorom sme im poradili, ako vymyslieť slogan pre firmu. Vysvetlili sme prečo je slogan rovnako dôležitý ako logo, ako si vytvoriť ideu a čo by mal všetko spĺňať.

Odkaz na blog

Ako získať fanúšikov na FB skoro zadarmo

3 015 zobrazení

Druhým v poradí sa stal blog o získavaní fanúšikov na Facebooku. ZADARMO. Áno, toto slovo je zázračné a väčšinou je aj zárukou úspechu. Ukázali sme vďaka akým kampaniam či príspevkom to môžete dosiahnuť aj s pomerne nízkym rozpočtom, respektíve aj zadarmo. V článku nechýbajú ani príklady z našej produkcie pre klientov, či našu vlastnú Facebook stránku.

Odkaz na blog

10 pravidiel pre úspešné logo firmy

2 807 zobrazení

Pre nárast záujmu o kvalitné spracovanie dizajnu loga v posledných rokoch sa tento blog vyšplhal až na 3. miesto. V tomto článku sme čitateľom vysvetlili, čo vlastne znamená logo ako také, aké typy prevedenia poznáme a napokon, na čo by mal samotný grafik pri dizajne dbať najviac.

Odkaz na blog

Počítačová grafika – Ako začať

1 682 zobrazení

Základy pri počítačovej grafike sú dôležité, preto sme ich pre vás zhrnuli v článku nachádzajúcom sa na 4. mieste. Či už chcete zistiť, ako funguje počítačová grafika alebo lepšie pochopiť prácu svojho kreatívca, v tomto článku nájdete základy takmer všetkého, čomu potrebujete rozumieť.

Odkaz na blog

10 pripravovaných nástrojov, ktoré dizajnérom zmenia život

952 zobrazení

Blog, ktorý uzatvára našu Top 5ku bol venovaný najmä dizajnérom. Pozreli sme sa v ňom na to, aké zaujímavé technologické novinky nás v budúcnosti čakajú a s čím všetkým firma Adobe experimentuje.

Odkaz na blog

Ak sa vám jeden z našich blogov páčil, určite nám dajte vedieť do komentárov, ktorý to bol a prečo. Každú spätnú väzbu si nermierne vážime a aj na základe toho dokážeme v budúcnosti pripravovať články na témy, ktoré vás najviac zaujímajú. Vopred ďakujeme. 😉 

Comments
Share
Mikuláš Oravec

Leave a reply