2 min čítania

Slovensko žije Fekišovcami

alebo ako sa jedna neznáma obec a starostka stala virálnou zo dňa na deň

fekisovce

Užívatelia Facebooku na Slovensku včera vďaka FB stránke Zomri ožili Fekišovcami. Z neznámej dediny na východe Slovenska sa zo dňa na deň stala jedna z najvyhľadávanejších na Slovenskom internete.

Sme veľmi radi, že toto video zabáva Slovensko, no položme si otázku. Chceme aby takéto osoby aj naďalej viedli obce na Slovensku? Chceme aby takíto ľudia rozhodovali o budúcnosti miest v ktorých žijeme? Pani Fedorová je starostkou Fekišoviec už štvrtý rok po sebe a ja stále nerozumiem, ako je možné že s takýmto prístupom ju ešte poslanci neukameňovali.

Späť k marketingu. Ak si v Google Trends zadáme hľadaný výraz fekišovce starostka môžeme vidieť, že záujem o ňu za posledných ani nie 24 hodín vzrástol o 100%!

Zdroj: Google Trends

Vrchol svojej popularity dosiahla okolo druhej hodiny rannej. Doslova a do-písmena nedala Slovákom spať a namiesto filmu v posteli vzhliadli novú komédiu s názvom Ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstva vo Fekišovciach.

Čo by mohla obec Fekišovce z takejto popularity získať?

Rozvoj cestovného ruchu

Dnes rozoznávame pomerne mnoho druhov cestovného ruchu. My odporúčame kultúrno-poznávací a usporiadanie podujatia s verejným vystúpením pani starostky a následnú zábavu ktorá by mohla prilákať množstvo Slovákov, ktorí sa radi zabávajú.  Obec by usporiadaním takejto akcie získala finančné prostriedky ktoré by mohla následne použiť na svoj rozvoj. Tiež by mohla využiť svoju minulosť a pre nadšencov ‚,undergroundu‘‘ usporiadať poznávací zájazd s názvom po stopách pašerákov.

Príval nových záujemcov o bývanie v tejto obci

Z dostupných zdrojov sme sa dozvedeli, že obec Fekišovce má cez 300. obyvateľov.  Po tom, čo sa táto obec stala virálnou si ju množstvo ľudí prezrie a možno ich osloví a budú si chcieť postaviť nehnuteľnosť práve na jej území.

Nová starostka / starosta

Pán zeman Fekiš sa určite v hrobe prevracia už štvrté volebné obdobie a preto je možné, že obec Fekišovce bude po nevhodnom jednaní pani starostky s poslancami na vrchole prepierania v médiách a iných kompetentných zložkách nášho štátu. Veríme, že príde k náprave a zvoleniu novej starostky / starostu. Ďoďo, držíme ti palce!

Čo nás na internete najviac pobavilo?

Zdroj: FB EMEFKA

Zdroj: FB Zomri

Zdroj: FB Zomri

Zdroj: FB Zomri

Zdroj: FB Zomri

Odporúčanie pre obec Fekišovce:
NAJAŤ MARKETÉRA A VYŤAŽIŤ Z VIRÁLNEHO MARKETINGU MAXIMUM!

Tento článok vypúšťame len tak, pre Vás. Nás téma Fekišovce mimoriadne pobavila a dúfame že aj Vás.
Ak máte záujem dozvedieť sa niečo viac o našej agentúre tak nám kľudne hoďte like na Facebooku alebo follow na Instagrame. Určite u nás nájdete aj ďalšie nákazlivé trendy 🙂

Prihlás sa na odber nášho know-how

Dostávaj naše dobré aj zlé skúsenosti, case studies projektov a aktuality, ktoré dokážu ovplyvniť aj tvoj biznis! Všetko samozrejme zadarmíčko. Teda za tvoj e-mail 🙂

[mc4wp_form id=”14022″]

Comments
Share
Dominika

Leave a reply