Scroll Top
Vajanského nábrežie 5
animované videá
hrané videá
Fotografie
Grafický dizajn

Pokiaľ ešte nemáte zastrešenú produkciu pre vašu kampaň, sociálne siete alebo iné, ste na správnom mieste. V Nakaze všetky podklady vytvárame pre klienta na mieru in-house.

Animované videá, hrané videá, fotografie firemných priestorov, zamestnancov či produktov a grafický dizajn nám problém nerobí.

Príďte nám vyrozprávať váš príbeh. Nájdeme správne riešenie a poskytneme vám plnohodnotný servis tak, aby bola spolupráca efektívna.

ako postupujeme pri spolupráci

Spoznajme sa

Napíšte, zavolajte, príďte. Chceme si vypočuť vašu predstavu, prediskutovať možnosti spolupráce a následne vám ukázať našu víziu, ako vypracovať čo najlepšie vaše zadanie. Následne navrhneme viacero cenových ponúk na mieru. Výber ponecháme na vás.

insight & strategy

Research konkurencie, analýza značky, audit kľúčových slov. Nastavenie cieľových persón, tón komunikácie a všetky ďalšie strategické plánovania. Ak si to projekt a zadanie vyžaduje, myslíme na nich aj pri produkcii, aby sme odovzdali vašej cieľovej skupine posolstvo, ktorému porozumejú.

kreatívny proces

Grafické spracovanie, práca s textom, kreslenie, dizajnovanie či animovanie videa. Kreatívny proces prispôsobujeme vizuálu, ktorý potrebujete vypracovať.

prezentácia a odovzdanie

Odprezentujeme vám finálne návrhy, vyberiete si a sfinalizujeme posledné kroky. Následne sa môžete tešiť z finálneho vizuálu, ktorý je pripravený pre aplikovanie.

s produkciou sme pomohli aj
ozvite sa
ozvite sa

Gallayova 1955/1
841 02, Bratislava

© NAKAZA 2021