Komentáre
Zdieľať
Príbeh
Spoločnosť ČistáVoda ponúka najlepšie riešenia na čistenie a úpravu vody a taktiež tie najkvalitnejšie a najdostupnejšie filtre na vodu.

Na slovenskom trhu je ČistáVoda absolútnou jednotkou vo svojom obore a to už viac ako 15 rokov. Má vyše 20 000 spokojných klientov a ich ponuka je kompletne dostupná na internete.

Mladý majiteľ chce zvyšovať povedomie o svojej značke a udržiavať pevné vzťahy so zákazníkmi. Obrátil sa na nás vo veci budovania brandu (brand building) a zveril nám správu FB stránky.

Našou úlohou v rámci tohto podniku je teda vytvárať obsah (content) na Facebook.

V prvom rade sme vymysleli slogan v znení: "Vám už načisto... Tečie?", z ktorého boli predstavitelia firmy tak unesení, že išiel hneď na titulku (cover photo). Náš skvelý grafik, ktorý animovanú tvorbu tak nesmierne zbožňuje, pri tejto príležitosti vyhotovil  banner. Figuruje na ňom kvapka pri potrubí, v ktorom tečie voda v časovej slučke. Samozrejme preteká cez nekonkrétny filter od ČistejVody.

Vytvorili sme si unikátny koncept obsahu, ktorého súčasťou sú napríklad aj súťaže o produkty alebo zaujímavosti o vode, ktoré sa tešia veľkému úspechu medzi fanúšikmi ČistejVody. Do súťaží sa nám priemerne zapojí 158 ľudí a príspevky “Vedeli ste, že” sa tešia v priemere 148 lajkom a 33 zdieľaní.

Pomohlo nám to stabilizovať značku a potvrdiť jej prvenstvo na Slovenskom trhu.

Po ročnej spolupráci sme sa s klientom dohodli, že zastrešíme komunikáciu aj v Českej Republike v rámci expandovania firmy.
Výsledky

O tom potom 😉

MARKETINGOVÉ KANÁLY Facebook, Instagram